דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

רונן פלוט
ראש העיר נוף הגליל
עדיה וקשטיין
מזכירת לשכה
אלונית כהן
מנהלת לשכה
יוסי נימלמן
עוזר ראש העיר
עדה ויסרמן
מזכירה
אלכסיי פיליפוב
נהג ראש העיר

לשכת מ"מ ראש העיר

אלכס גדלקין
מ"מ ראש העיר, יו"ר הוועדה לתכנון ובנייה, ראש רשות הרישוי
לילך סטולר
מזכירה מ"מ ראש העיר

לשכת סגן ראש העיר

סמיון ברון
סגן ראש העיר

לשכת סגן ראש העיר בתואר

שוכרי עואודה
סגן ראש העיר בתואר

לשכת מנכ"ל

עדי מלכה
מנכ"ל העירייה
גליה כהן
מזכירת מנכ"ל
שחף פרנקו
עוזר מנכ"ל
רדה ריינס
מנהלת אירועים
אלון חלפון
מנהל ישובי ביטחון קהילתי

הון אנושי

דוד זילברמינץ
מנהל הון אנושי
שירי מור קנפו
מנהלת מחלקת הון אנושי
דיאנה ורור
פקידה
דיאנה שרגוב
מזכירה

אגף מערכות מידע

דוד זילברמינץ
מנהל מערכות מידע
לאוניד נסטרוב
טכנאי מחשוב ותקשורת
מיכאל יארמוליק
טכנאי מחשוב
יורם כהן
טכנאי מחשוב
אלון אסטרין
טכנאי מחשוב מוס"ח

בית עלמין

שמעון עמוס
אחראי תפעולי בית העלמין

מחלקת ספורט

אולגה פרידמן
מנהלת מחלקת הספורט

דוברות העירייה

אורנה יוסף בוחבוט
דוברת העירייה
יגאל סטוליירוב
מנהל דיגיטל וע.דוברת

מחלקה משפטית

עו"ד אולגה גורדון
יועצת משפטית
אינה אלבז
מנהלת מחלקה הוצל"פ וגבייה
עו"ד מאיר נמימי הלוי
ממונה תחום אזרחי בכיר
עו"ד רותם חכים
ממונה תחום חוזים ומכרזים
עו"ד אורטל בוסידון אולגן
ממונה תחום פלילי בכיר
עו"ד אנג'לה מדלר
אחראית נכסים ומקרקעין

מבקר העירייה

רן ליאון
מבקר העירייה

מינהל כספים

בני קונפורטי
גזבר העייריה
איילת כהן
מזכירת גזבר

אגף הכנסות וגבייה

יולי שרייר
מזכירה
וידאד בשארת
מנהלת מדור הנחות
אנסטסיה רומננקו
מנהלת מחלקת שומה
אילן איבגי
פקיד גבייה
נלי ברמן
קופאית
אביבה שכטר
פקידה
מרינה ברקמן
פקידה
ויקטוריה פישלב
פקידה
סיון וקס
פקידה
מוטי סויסה
איש שטח

מחלקת שכר

שמואל נפרסטק
חשב שכר
אלונה מילנר
חשבת שכר

הנהלת חשבונות

מיכאל לביא
מנהל חשבונות ראשי
אלכסנדר לוין
מנהל תב"רים
עינת שריד
מנהלת חשבונות
אלה ויינשטיין
מנהלת חשבונות
ויקי קלרמן-קובי
מנהלת חשבונות תב"רים

מחלקת רכש

אתי יפרח זריהן
מנהלת מחלקת רכש ואספקה
דפנה אדלר
מרכזת הסכמים וחוזים
אלונה אור
קניינית

מינהל עירוני

לאה ספיר
ראש מינהל עירוני וממונה על רישוי עסקים
צ'רלי נטף
ממונה על תלונות הציבור
ציפי מור
פקידת דואר
שמואל ממן
אב בית העירייה

מינהל חינוך וקהילה

מינה קליין
מנהלת אגף החינוך
אמיר חנוך
סגן מנהל אגף
אלינה ורניקוב
מזכירת אגף
אלכס קוזק
מנהל מחלקת פרט
ניסים רוני אקוקה
קב"ט מוסדות חינוך
נתי ברה
מנהל יישובי תכנית 360
לודמילה שקולניקוב
מנהלת תחום בלתי פורמלי
מרינה איסייב
מנהלת מדור הסעות וכוח אדם

גני ילדים

עינב סויסה
מנהלת מחלקת גנים
עירית שאנן
מנהלת מדור גני ילדים.
חנה רבקין
מרכזת גני כוח

בתי ספר

בלוריה לאופר
מנהלת מחלקת בתי הספר
דבורה פרץ
סגנית מנהלת מחלקת בתי ספר
ניר חבושה
מנהל מחלקת חינוך דתי-חרדי

בית הספר אורט יגאל אלון - חט"ע

רונית מלדסי
מזכירה
דינה שטרן
מזכירה
ויטה הולנד
מזכירה

בית הספר אורט משה שרת - חט"ע

חבצלת רוזן
מזכירה
מלי יצחקי
מזכירה

בית הספר כרמל

נורית יעקב
מנהלת
הילה סבריאגו
מזכירה
חיה מושקה ברכטה
מזכירה

בית הספר מנחם בגין

חווה אבוקרט
מנהלת
אתי גרינשפון
מזכירה

בית הספר עצמון

שירה ירדני
מנהלת
אלונית אילוז
מזכירה

בית הספר קשת

יעל גולדמן
מנהלת

תלמוד תורה אומץ

גולן בן דוד
מנהל
יהודית שולמן
מזכירה

ביקור סדיר

חיה הלדסהיים
קצינת ביקור סדיר
אנדריי רדצ'נקו
קצין ביקור סדיר
בוריס דבורי
קצין ביקור סדיר
אלינה גל שמעונוב
קצינת ביקור סדיר
אסנת עראקי – הכהן
קצינת ביקור סדיר

שירות פסיכולוגי חינוכי

יאנה ביברמן
מזכירת שירות פסיכולוגי
הדס שורץ-חילאוי
פסיכולוג
לינא דאניאל עואד
פסיכולוג
אלנה קרפלסון
פסיכולוג
נטליה בורודבקו
פסיכולוג
ויג'דאן דראושה
פסיכולוג

חינוך מיוחד

אלינה גל שמעונוב
אחראית תחום החינוך המיוחד

מינהל הנדסה

שי רוזנר
סגן מהנדס העיר
פנינה קדוש
מזכירה
עלא חורי
רשם נכסים
בנימין מור
מפקח פרויקטים
קרנית אליהו
אדריכל
רונן מיצ'ה
אחראי תחום GIS ומתאם מערכות הנדסיות

אגף רישוי ופיקוח על הבניה

אלכס גדלקין
ממונה על רישוי עסקים ויו"ר ועדת משנה לתכנון ובניה
גיא עמית לנדסמן
מנהל אגף ועדת בינוי ערים רישוי ופיקוח על הבניה
נורית אטיאס
מזכירה של הוועדה לתכנון ובניה
אריה לב יודקביץ
מפקח בכיר לתכנון ובנייה
אלכסנדר אורסו
מפקח תכנון ובנייה
מטר אסכנדר
מפקח תכנון ובנייה
רונן אוסטרובסקי
מנהל תפעול
רעיה רובינשטיין
בודקת תוכניות היתרים
איגור אובסייביץ
מפקח בניה
איגור טרחובסקי
מפקח בניה
אירנה אלטשולר
בודקת בקשות להיתרי בנייה
ליליה בישב
בודקת בקשות להיתרים

מדור ביצוע

מיכאל פריימן
מהנדס ביצוע
שמואל רביב
מהנדס ביצוע
גריגורי ווליסון
מפקח ביצוע מוסדות חינוך

מוקד עירוני

פקס מוקד עירוני: מוקד 107 או בטל' 04-6478888

אלכס אשורוב
מנהל מוקד עירוני

אגף ביטחון

ארז אטיאס
מנהל אגף
אילן מונטצלו
סגן מנהל אגף
אודליה קפלן
מזכירה
עמית פסחוב
מנהל השיטור העירוני
זוהר ליידרמן
מנהל מדור פיקוח ואכיפת חניה
שלמה דהן
מנהל מחלקת שילוט
אבי אלמליח
מנהל סניף האגודה לתרבות הדיור ושיקום שכונות

אגף רווחה

איריס בורמיל
מנהלת אגף
אנג'לה אברמוב
סומכת
יאנה פישמן
סומכת
טובה כלף
ראש צוות משפחות
חנין כנעאן
עובדת סוציאלית
אלונה כהן
עובדת סוציאלית
אסתר רוזנברג
עובדת סוציאלית
אתי אלמליח
עובדת סוציאלית
חילית הרשקוביץ
ראש צוות משפחות
טניה קונדרטיוק
עובדת סוציאלית
מרינה רביקוביץ
עובדת סוציאלית
סיגלית חונן
ראש מדור אזרחים ותיקים
סיגלית כהן
עובדת סוציאלית
פאני פרץ
עובדת סוציאלית
ערד כהן
עובדת סוציאלית מש"ה
גבי דובדבני
עובד סוציאלי
מיאדה זיתאווי
עובדת סוציאלית
מנאר ג'נדלי
עובדת סוציאלית
דקלה אורדני
סומכת
סמירה זעאתרה צפורי
עובדת סוציאלית
סלביה מרג'יה
עובדת סוציאלית
נרי שטרומן
עובדת סוציאלית
גלית רובין
עובדת סוציאלית
עידו גורשברג
עובד סוציאלי
ספיר מרכוס
עובדת סוציאלית
נרג'ס חכרוש
עובדת סוציאלית
אלבינה סימחוב
עו"ס משפחה

מחלקת זכאות

אלה פרונקין
עובדת זכאות
ויקטוריה לנגר
עובדת זכאות

היחידה לטיפול בהתמכרויות

מיכל פלג
מנהלת
שורה קושניר
עובדת סוציאלית
רינה בטלסקי
עובדת סוציאלית
אולג בלובשטיין
מדריך
מאיר ברקוביץ
מדריך

המרכז לשלום המשפחה

סיון יאיר מימון
מנהלת מרכז
ז'אנה רוייזמן
מזכירה
תמי יוסף
יו"ר ועדות תכנון, טיפול ועו"ס לחוק הנוער
גל ברקאי
עובדת סוציאלית נתיבים להורות ורכזת מעונות
מיכל דיין שכטר
עובדת סוציאלית ורכזת נתיבים להורות
שי בריסקו
עובדת סוציאלית נוער התמכרויות וחוק הנוער
שירה גולן
עו"ס נערות ורכזת בית חם
נג'את סלימאן
עובדת סוציאלית מרכז קשר ומשטרה
דינה רביב שסטצקי
עובדת סוציאלית קהילתית
שרי דיורולי
עובדת סוציאלית לנוער
ויקטוריה מליכין
סומכת
רולא סעד סח'ניני
עובדת סוציאלית
מלוינה אריסטר
עו"ס נוער וחוק הנוער
רוית הק
עו"ס נוער
דסטאי סמאי טמייט
עו"ס נערות וחוק נוער
רעות נחייסי
עו"ס ניצוץ (חיילים)
תום לוין
עו"ס יתד (צעירים)

מרכז עוצמה

ישראלה מרקסמר
ראש צוות משפחות
אלישבע בוגנים
עובדת סוציאלית
קטיה ברוראוב
רכזת בעוצמה

התנדבות

מירי שטיצקי
רכזת מתנדבים עירונית

אגף שפ"ע

אורי טויטו
מנהל מחלקת חשמל וסגן מנהל אגף שפ"ע
צילה מנשרוב
מזכירה
דני אלביטר
מנהל מחלקת רכב ופינוי אשפה
אריק פרטוש
מנהל מתקני משחקים
ישראל שוורץ
קצין בטיחות
יעקב אטליס
חשמליה
רמי פינטו
אינסטלציה

אגף תעשייה

אגף הקליטה, תעסוקה ואכלוס

סבטלנה יעקובוביץ
מנהלת אגף קליטה, תעסוקה ואכלוס
לאוניד שניידר
ראש תחום תעסוקה
לודמילה פסחוביץ
מנהלת מדור קליטה
לאדה איסקייב
רכזת תעסוקה
אלכסנדר וייסמן
מנהל מדור תרבות עולים ואחראי על מוזיאון השואה
טטיאנה מורוז
דוברת בשפה הרוסית
ישראל היילו
ממונה מרכז קהילתי ניו יורק ופעילות הקהילה האתיופית
רוזליה קופרמן
רכזת תכנית מנהיגות עולה למעורבות חברתית
סינתיה שריקי
רכזת קליטת עלייה לדרום אמריקאים
ודים שירינוב
מלווה עולים דוברי רוסית
מרט אלפרוביץ'
מלווה עולים דוברי רוסית
אנה גורביץ'
מלווה עולים דוברי רוסית
סרגיי קוטילוב
מלווה עולים דוברי רוסית
אוקסנה גנז'יבייב
מלווה עולים דוברי רוסית
יונה חיאנגטה
פרויקטור לעידוד עלייה לעולי בני משנה בשפה מיזו
אמונה צ'ונגטו
פרויקטור לעידוד עלייה לעולי בני משנה בשפה מיזו
מאיר פלטואל
פרויקטור לעידוד עלייה לעולי בני משנה בשפה קוקי

רישוי, פיקוח, קידום עסקים ושילוט

אלכס גדלקין
ראש רשות הרישוי
לאה ספיר
ממונה על רישוי עסקים
נתן שכטר
מנהל מחלקת רישוי, פיקוח, קידום עסקים ושילוט
ג'ניה גורליק
רכז שילוט
גלעד הובי
רכז רישוי
פולינה שלמינזון
תברואנית
הדר בר
ממונה פיקוח ואכיפה רישוי/שילוט
ארטיום רייקינך
מפקח

רשות החניה והפיקוח

תעסוקה

לאדה איסקייב
רכזת תעסוקה

מרכז צעירים

יבגני קומרניצקי
מנהל מרכז צעירים, ממונה קורונה
קבלה מרכז צעירים

שירות וטרינרי

עסאם בריק
וטרינר עירוני
שלומית מלכה
מזכירה
ציון סויסה
פקיד כלביה עירונית
גבי פרטוש
מנהל מדור שירות וטרינרי

היחידה לקידום נוער

טניה גולדין
מנהלת היחידה
ערן אנוק
עובד חינוך וטיפול/ רכז צה"ל ותרומה לקהילה
מרי בארנסי
עובדת חינוך טיפול/ רכזת תעסוקה
קריסטינה גבאי
רכזת עולים

החברה הכלכלית

רז טישלר
מנכ"ל

قم بتنزيل تطبيق البلدية لهاتفك الخلوي:

Google Play App Store