ערב נוף

נוף הגליל מציגה אמפיתיאטרון מפואר לא פחות מקיסריה: 5000 מקומות ישיבה, במה ענקית, גשר תאורה קבוע, מבנה רב תכליתי לאומנים ונוף מרהיב, המשקיף כמו תפאורה קבועה, להר התבור  


בשקט בשקט, בזמן שאזרחי ישראל ישבו סגורים בבתיהם בימי הקורונה ועולם התרבות כולו עצר מלכת, עיריית נוף הגליל הקימה את האמפיתיאטרון המפואר בצפון ומהיפים והמושקעים בישראל. האמפי הוקם על צלע הר ביער צ'רצ'יל כשמאחוריו, כמו בתפאורה קבועה, נוף עוצר נשימה של הר תבור המתנשא במלוא הדרו. בעוד שבאמפי קיסריה הקהל יושב על בטון, באמפי של נוף הגליל הקהל יושב על כסאות מרווחים עם משענת נוחה. הבמה ענקית מותאמת לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום המופעים ומעליה הוקם שר תאורה קבוע בעלות של למעלה ממיליון שקלים. מתחת לבמה הוקם מבנה רב תכליתי שכולל חדרי אומנים, אולם חזרות, משרדים ואפילו מקלחות ומטבח. האמפי עצמו נמצא בתוך מתחם נופארק – הפארק החדש של נוף הגליל הכולל מגוון אטרקציות לבילוי שעות הפנאי ובתוכם: חי בר, פלנטריום, אגם אקולוגי, גן בוטני ועוד.

המתחם החדש, ה'נופארק' והאמפי פארק משדרגים לאין ערוך את איכות חיי התושבים בעיר וביישובי האזור. משפחות עם ילדים וגם מבוגרים שנאלצו עד כה לנסוע ליישובי מרוחקים על מנת לבלות באטרקציות נופש ופנאי. מעתה יוכלו להגיע למתחם אחד שיש בו הכול ולבלות בו יום שלם של הנאה וחוויות.

ראש העיר, רונן פלוט, שיזם ועמד מאחורי הפרויקט הגרנדיוזי, ביקש להודות לשותפים הרבים שלקחו חלק במימון הפארק והאמפי ובתוכם: קק"ל, מפעל הפיס, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, משרד הפנים, משרד הבינוי והשיכון, רשות מקרקעי ישראל (רמ"י), משרד התרבות והספורט, קרן שלם והמוסד לביטוח לאומי.   

 והכסאות מרווחים וךספסלי הפארק  צפון עם שותפים נוספים הקימה נכנס להדממה, האומנימדינת ישראל כי מי שהאמפי החדש של נוף הגליל חנך בערב העצמאות הזמר איתי לוי ובטקס הפתיחה החגיגי שיתקיים ב5.5  יופיעו עברי לידר והזבה בן. שלמה ארצי מתוכנן להופיע במהלך הקיץ ועוד אומנים מהשורה הראשונה שעד  ארוכ במהלך הקיץ הקרוב צפויים להופיע בו מיטב אומני ביום העצמאות